Serwis kwiatowy Gdańsk, Gdynia, Sopot, Kwiaty do biura

Zadbamy o kwiaty w Twojej firmie przez cały rok!

Wszystkie rośliny wymagają opieki. Te w Twoim biurze w również. Muszą być pielęgnowane, podlewane, nawożone, a także czyszczone. Nie masz na to czasu? Wolisz skupić się na prowadzeniu przedsiębiorstwa? Mamy dla Ciebie doskonałą propozycję! Oferujemy Ci nasz serwis kwiatowy, który działa na terenie Gdańska, Gdyni oraz Sopotu. Dzięki niemu, rośliny w Twoim biurze zawsze będą zadbane i podlane na czas! Zdrowie i piękne kwiaty działają kojąco w stresujące dni. Pomagają w skupieniu, a tym samym osiąganiu sukcesów na polu zawodowym. To co, od kiedy możemy się zająć roślinami w Twojej firmie lub instytucji? Zadzwoń do nas lub napisz!

Serwis kwiatowy zawsze na czas!

Rośliny, o które nikt nie dba, po pewnym czasie tracą swój urok i właściwości. Nie dopuść do tego! Niech przestrzeń w Twoim biurze będzie wzbogacona pięknymi, zdrowymi i silnymi roślinami. Pomożemy Ci w tym!

 

Nasza oferta serwisu kwiatowego w Trójmieście skierowana jest do firm oraz instytucji. W każdym przedsiębiorstwie rośliny odgrywają ważną rolę. Są zarówno ozdobą pomieszczeń, a także mają wpływ na pracowników - zwiększają motywację oraz wydajność. Warto mieć rośliny w firmie i instytucji, ponieważ filtrują one powietrze. Pomagają pozbyć się szkodliwego dwutlenku węgla, w zamian dostarczając tlen. W biurze, gdzie znajdują się rośliny, oddycha się lepiej i przyjemniej. Czas zadbać o rośliny w Twojej firmie lub instytucji - skontaktuj się z nami!

Pielęgnacja roślin w Twoim biurze to dla nas priorytet!

Serwis kwiatowy to jeden z punktów naszej oferty. Na co dzień pracujemy w kwiaciarni. Znamy się więc doskonale na roślinach. Jesteśmy florystami i ogrodnikami z wieloletnim stażem. Kochamy rośliny i wiemy jak z nimi postępować.

 

Możemy Ci zaoferować:

     dbanie o rośliny,

     nawożenie w zależności od potrzeb,

     czyszczenie liści,

     przycinanie,

     podlewanie,

     dbanie o ściany zieleni,

     przygotowywanie kompozycji z żywych kwiatów,

     tworzenie bukietów okolicznościowych.

 

W trakcie naszej pracy na bieżąco kontrolujemy stan wszystkich roślin w biurze. Podejmujemy działania zmierzające do wspomagania ich rozrostu, dzięki czemu Ty i Twoi współpracownicy będziecie mogli cieszyć się pięknymi kwiatami, które nie raz i nie dwa, okażą się pomocne w codziennym funkcjonowaniu w firmie.

Jak działamy?

Nasz serwis kwiatowy działa w Gdańsku, Gdyni oraz Sopocie. Możemy dokonywać wizyt w Twoim biurze w ciągu tygodnia w wymiarze 4 - 5 godzin. Jeśli wolisz, możemy pojawiać się 2 razy w tygodniu po 2 godziny. W tym czasie zadbamy o rośliny w Twoim biurze!

Cena serwisu kwiatowego wymaga ustalenia indywidualnego. Musimy znać ilość roślin, które są w Twojej firmie lub instytucji, a także jaki wariant naszych odwiedzin wybierasz. Gwarantujemy Ci, że dzięki nam kwiaty w Twoim biurze będą zadbane i piękne.

 

Skontaktuj się z nami i ustalmy od kiedy zaczynamy współpracować. Nie ma na co czekać. O rośliny w Twoim biurze trzeba dbać przez cały rok! Masz pytania lub wątpliwości? Odpowiemy na nie. Zadzwoń do nas lub napisz.

Obsługujemy firmy i biurowce na terenie całego Trójmiasta. Serwis kwiatowy Gdańsk, Gdynia i Sopot. 

Tel: 602 414 112